Datum: Sunday 15 May 2011 om 19:27:17  
avatar

x__bianca
Gepost: 3
Offline
nee ben al een jaar bezet,
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Monday 16 May 2011 om 12:25:37  
avatar

Senorito
Gepost: 29
Offline
Hmm, it's kinda hard to say
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Sunday 19 June 2011 om 17:55:22  
avatar

iceangel
Gepost: 33
Offline
jah , al maand of 8 ofzo
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Tuesday 21 June 2011 om 23:46:46  
avatar

arjan797
Gepost: 2
Offline
al 1.5 jaar single^^
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Sunday 7 August 2011 om 16:30:26  
avatar

xnobody
Gepost: 1
Offline
Ja
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Sunday 30 October 2011 om 16:58:15  
avatar

ChiickY
Gepost: 1
Offline
jaa
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Wednesday 16 November 2011 om 19:22:44  
avatar

moederskindje
Gepost: 4
Offline
een relatie , en happy
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Sunday 27 November 2011 om 11:33:35  
avatar

Piccolo_Barbie
Gepost: 2
Offline
Ja


Can You Make Me Happy
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Monday 28 November 2011 om 12:12:48  
avatar

Jakaa
Gepost: 1
Offline
jaa al 1,5 jaar :p
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Monday 28 November 2011 om 12:29:11  
avatar

PIEMOLxLIKKER
Gepost: 156
Offline
Kijk profiel


You rock my world !
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Sunday 8 January 2012 om 23:52:24  
avatar

xJijhoerikstoer
Gepost: 3
Offline
Wauw laatste post anderhalf maand geleden. Toch valt het onder actieve topic. Geniaal!

OT: jup
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Sunday 8 January 2012 om 23:52:41  
avatar

xJijhoerikstoer
Gepost: 3
Offline
Wauw laatste post anderhalf maand geleden. Toch valt het onder actieve topic. Geniaal!

OT: jup
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Wednesday 1 February 2012 om 17:59:28  
avatar

Angeliciousz
Gepost: 18
Offline
ja


Its ok not to be ok!!!
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Friday 10 February 2012 om 19:36:42  
avatar

LangeRitch
Gepost: 2
Offline
Als ze zo doorgaat wel, maar ben dan ook gelijk weduwnaar..
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Friday 1 March 2013 om 00:20:44  
avatar

Perfection
Gepost: 12
Offline
sinds kort wel weer
Profiel / Stuur PM   icon icon
Datum: Friday 22 March 2013 om 00:09:35  
avatar

Playboy.
Gepost: 1
Offline
jaaah
Profiel / Stuur PM   icon icon